1. Pořadatel soutěže
  Pořadatelem soutěže je společnost VLTAVA LABE MEDIA, a. s, U Trezorky 921/2
  158 00 Praha 5 – Jinonice (dále jen „pořadatel“).
 2. Termín a místo konání soutěže
  Soutěž bude probíhat na území České republiky v termínu od 2. 10. 2023 do 13. 12. 2023. 
 3. Princip a podmínky soutěže
  Soutěže se zúčastní každý předplatitel, který v době ukončení soutěže bude mít předplacený jakýkoliv tištěný nebo elektronický titul vydávaný pořadatelem pro období od 1. 2. 2024 do 31. 12. 2024 nebo roční digitální předplatné na Deník.cz, které bude součástí Deník Klubu, a zároveň se nejpozději do 13. 12. 2023 zaregistruje do soutěže níže uvedeným způsobem. Předplatné musí být zakoupeno na dobu neurčitou s frekvencí platby měsíční (pouze Deník), čtvrtletní, pololetní, roční, dvouleté nebo tříleté. Předplatitel může být stávající, který obnovuje své předplatné, nebo nový, který objednal předplatné jako novou objednávku. Předplatitelem se rozumí plátce předplatného. Registrace do soutěže je na adrese www.predplatavyhraj.cz, kde se předplatitel zaregistruje a vyplní jméno, příjmení, adresu, telefon a e-mail. 
 4. Výhry v soutěži:

  1.    cena: 1x 100 000 Kč v hotovosti
  2.    cena: 1x Týdenní pobyt v hotelu Račice v hodnotě 40 000 Kč pro 2–4 osoby se snídaní a wellness na Zámku Račice v Račicích-Pístovicích. Apartmány se nacházejí v nově zrekonstruované budově bývalé hájenky a stodoly s názvem Podzámčí.

  3–5. cena: 3x Elektrokolo EASYBIKE MI5 v hodnotě 32 990 Kč. Elektromotor Das-Kit X15 od výrobce Bafang je umístěn v zadním náboji a díky svému výkonu vám pomůže překonat i táhlé kopce. Na výběr je 5 stupňů podpory, které můžete snadno měnit za pomoci ovladače po levé ruce. Velký přehledný displej C7 ukazuje standardní sadu informací. Energii dodává polointegrovaná 13 Ah Li-Ion baterie nabízející dojezd až 100 km.
   Elektrokolo Mi5 je osazeno sadou Shimano Altus/Tourney s převody 3x7 a mechanickými kotoučovými brzdami Tektro. O bezpečný přejezd nerovností se stará uzamykatelná vidlice XCM30 se zdvihem 100 mm. V terénu vás podrží i kvalitní MTB obutí 27.5" x 2.35" Mount Cronos od značky Arisun.

  6.–15. cena: 10x 10 000 Kč v hotovosti
  16.–18. cena: 3x voucher pro 2 osoby na 2 noci v hotelu ASTORIA Hotel & Medical Spa v Karlových Varech v hodnotě 9990 Kč. Strava formou polopenze, neomezený vstup do wellness, vstup do čajovny zdarma, 2 procedury dle výběru zdarma, oběd formou bufetu s 30% slevou, další procedury Medical Spa se slevou 30 %. 

  19.–23. cena: 5x 7v1 inteligentní čistička vzduchu & ionizér s HEPA H13 filtrem, ABSOLUTIONAIR. Zachytí 99,95 % částic, které projdou filtry, a tím účinně snižuje množství virů, alergenů, plynů a pachů.  Max. průtok vzduchu (CADR) 420 m3/hodinu. Rozměry: š 37 x h 21,5 x v 64,5 cm.

  24.–43. cena: 20x 5000 Kč v hotovosti

  44.–48. cena: 5x voucher v hodnotě 8000 Kč pro 2 osoby na 2 noci se snídaní v hotelu Pytloun Wellness Hotel Harrachov. Nové wellness centrum Luxury Mountain Spa je situováno v 5. patře hotelu a nabízí nádherný výhled na Čertovu horu a do korun okolních stromů. Pro návštěvníky je připravena sauna pro 8 osob a venkovní vířivka s kapacitou 10 osob. Wellness centrum nabízí i dvě masérny pro individuální i párové masáže.

  49.–73. cena: 25x AQUAPALACE PRAHA – AQUAPARK Čestlice 4 vstupenky pro celou rodinu na celý den do největšího aquaparku ve střední Evropě. Vstup zahrnuje Vodního svět a Saunový svět. Těšte se na dobrodružství, relax, adrenalin a spoustu legrace! Zaplavete si v každém ročním období a třeba se svezete na nejdelším toboganu v ČR nebo zdoláte divokou řeku. Na toboganech a skluzavkách si můžete užít více než 1 km jízdy.  Relaxovat můžete v kaskádovitých vířivkách, v pomalé řece nebo se zabavit ve vlnolamu. 

  74.–76. cena: 3x Stříbrná medaile Dějiny válečnictví – Bitva u Custozy proof v hodnotě 2290 Kč. Součástí každé medaile je výpravný certifikát pravosti, který obsahuje průvodní slovo Karla Zemana a historický text. Výjevu z bitvy u Custozy je věnována reverzní strana medaile – v popředí troubí vojenský trubač – hulán signál k útoku, v pozadí se odehrává střet dalšího rakouského hulána s piemontským jezdcem. Na averzní straně je pak vyobrazen sám polní maršál při pozdravu pozvednutým kloboukem. 

  77.– 78. cena: 2x Stříbrná medaile České pečetě – Panovnická pečeť Václava II. v hodnotě 2290 Kč. Medaile je zkrášlená patinou a připomíná osobnost a dobu krále Václava II. Averzní strana ražby je věnována rekonstrukci dobové pečeti. Je zajímavé, že figuře na trůnu chybí panovnické insignie – mladistvá postava drží pouze obnažený meč, který má demonstrovat Václavovu suverenitu a vyvážit fakt, že v době vzniku pečeti ještě nebyl korunován. Reverzní strana pak blíže představuje uživatele pečeti Václava II. coby zralého muže s atributy moci doprovází pražský groš, symbolizující královy ekonomické schopnosti. Opis uvádí panovníkovo jméno a životní letopočty 1271–1305. Kompozici reverzu uzavírá značka ČESKÉ PEČETĚ, která prostupuje celým cyklem.

  79.–81. cena: 3x Stříbrná medaile České pečetě – Opat Strahovského kláštera v Praze v hodnotě 2290 Kč. Horní dvě třetiny vyplňuje postava Madony s dítětem adorovaná dvojicí andělů a ve spodní části klečí premonstrátský opat s berlou. I když v opisu není uvedeno jeho jméno, víme, že to byl Dětřich II. Svůj úřad zastával mezi lety 1304 a 1307. Také reverzní strana připomíná opata Dětřicha II. Medaile je uložena do speciálního balení s kresbami a průvodním slovem autora ak. sochaře Michala Vitanovského.

  82.–86. cena: 5x Stříbrná medaile České pečetě –Bohuslav ze Švamberka v hodnotě 2290 Kč.  Reverzní strana pamětní medaile nese portrét Bohuslava ze Švamberka, který je – stejně jako jeho loajalita – rozpolcený. Jedna polovina portrétu je doplněna českým erbem, druhá erbem uherským. Kompozici reverzu dotváří ještě kruhové logo kolekce a opis, který uvádí jméno a datum úmrtí šlechtice.  Medaile je uložena do speciálního balení s průvodním slovem autora ak. sochaře Michala Vitanovského.

  87.–88. cena: 2x Stříbrná medaile K. J. Erben, Kytice – Polednice v hodnotě 1990 Kč. Autorem averzní strany medaile je Mgr. Petr Horák. Ve dveřích stojí nelidská polednice, která natahuje ruku k vyděšené matce s dítětem v náručí. To, že je pravé poledne, prozrazují ručičky hodin a odbíjející zvon. Reverzní strana je společná celé sérii věnované Erbenově sbírce a je dílem MgA. Jana Háska. Je zde vyobrazen bohatý puget a vedle nejrůznějších květin ukrývá lidskou lebku.  Medaile je zasazena do speciálního balení, jehož součástí je kompletní báseň. 

  89.–91. cena: 3x Stříbrná medaile Mandala – Finanční prosperita v hodnotě 1390 Kč. Averzní strana kolorované medaile, jejíž autorkou je mladá medailérka Kristýna Šánová, nese skleněný střed obklopený ornamentem, ve kterém se ukrývá řada měšců symbolizujících bohatství. Reverzní strana medaile, která je reliéfní, je pak společná celé řadě mandal České mincovny. Dárková medaile představuje originální talisman. 

  92.–341. cena: 250x DEPAN pulzní oxymetr YK-81C OLED černý v hodnotě 899 Kč. Prstový pulzní oxymetr DEPAN je inovativní zdravotnický prostředek, který zajišťuje nepřetržité a neinvazivní měření hodnoty SpO2 a tepové frekvence pacienta. Snadno se používá a současně zajišťuje rychlé a přesné měření. 
   
  342.–365. cena: 24x balíček kosmetiky v hodnotě 800 Kč. Balíček obsahuje značkovou kosmetiku pro ženy. 
   
  366.–392. cena: 27x balíček knih v hodnotě 1000 Kč. Balíček knih je složen z těch nejčtenějších bestsellerů. Kombinace různých témat umožní čtenářům přečíst si zajímavé příběhy a příjemně si užít dlouhé zimní večery. 
   
  393.–416. cena: 24x balíček zubní péče v hodnotě 699 Kč. Balíček obsahuje sadu na bělení zubů Blanx.
   
  417.–432. cena: 16x balíček zubní péče v hodnotě 399 Kč. Balíček obsahuje sadu na bělení zubů Blanx. 

  Věcné výhry budou výhercům předány osobně dne 19. 12. 2023 nebo dle dohody odeslány prostřednictvím služeb České pošty na adresu výherce. V případě odeslání hotovosti na bankovní účet je nutné, aby výherce sdělil bankovní účet, na který má být výhra vyplacena. Výhry budou odeslány do 30 dnů po ukončení soutěže. 
 5. Společná ustanovení
  Výherci budou losováni v sídle pořadatele za účasti tříčlenné losovací komise dne 14. 12. 2023. Výherci budou osloveni písemně nebo telefonicky. Pořadatel je oprávněn změnit pravidla soutěže či technické nebo organizační zabezpečení soutěže a v takovém případě je změna pravidel účinná od okamžiku zveřejnění na webových stránkách soutěže  www.predplatavyhraj.cz. Podmínky soutěže se řídí https://www.vlmedia.cz/vseobecna-pravidla-soutezi. Zpracování osobních údajů se řídí https://www.vlmedia.cz/podminky/zasady-zpracovani-osobnich-udaju